Hodnocení obchodu na Zboží.cz libocars.cz na Firmy.cz

BioCarWash

BioCarWash – unikátní ekologicky nezávadný přípravek na bázi enzymů pro Vaše auto

Spojili jsme know-how s požadavky Automotive, Subio a LIBO-Cars přinášejí na trh novou, revoluční a plně ekologickou formu mytí automobilů. Šampony, čističe interiéru, odstraňovače zápachu a osvěžovače vzduchu, vše přírodní na bázi enzymů, 100% šetrné k přírodě. Jak pro běžné domácnosti tak i pro firmy. Myslete EKO!

Do myčky nebo si své drahé auto raději umyjete sami?

Každý by měl nejraději své auto pořád jako ze škatulky, jenže časté mytí v myčce nejen, že se prodraží, ale dokonce se častým mytím opotřebovanými kartáči může časem poškodit lak a navíc interiér vašeho auta zůstane netknutý. Ruční mytí zůstává proto nejšetrnější, nejlevnější a zároveň nejúčinnější formou péče o auto.

Vyvinuli jsme pro vás řadu výrobků, která je šetrná jak k vašemu automobilu, k pokožce, tak především k přírodě. Obsahují užitečné enzymy, které účinně napomáhají v odstraňování nečistot a vy nemusíte mít strach umýt si své auto na zahradě u domu. Naše přípravky jsou ekologické s přírodním složením. A výsledek bude nablýskaný!

Z naší řady BioCarWash se o kapotu postará BODY CLEANER - autošampon s jemnou svěží vůní, který ale zvládne i ty nejhrubší nečistoty po dlouhé jízdě po dálnici. O vnitřek auta se postará INTERIOR a provoní jej náš AIR REFRESHENER - osvěžovač vzduchu. V případě, že se v autě přihodí nehoda, ať už rozlitá káva nebo ještě hůře mléko, dětem je nevolno a nebo jste převáželi vaše domácí mazlíčky, zbavíte se nežádoucího zápachu díky přípravku ODOR REMOVER, který účinně likviduje zápach a skvrny.

Dopřejte svým plechovým miláčkům tu nejlepší péči.

 

data se průběžně doplňují, prosíme o trpělivost...